Logo_AC_RGB_400.jpg

In de BBB Academy worden gedurende drie dagen doorlopend interactieve, leerzame presentaties gegevens specifiek voor horeca ondernemers. Thema’s variëren van ondernemerschap tot Online & Marketing en Trends.

MAANDAG 8 OKTOBER

     
Tijdstip Invulling Titel
11.30 - 12.00 Hans Glandorf De Maltezer Biermasterclass 
12.20 - 12.40 Ger Penders & Luc Delahaye Greep uit de kassa
13.00 - 13.20 Paul Rutten & Jan-Paul Rutten   Family matters at Gulpener
13.40 - 14.00 Mehmet Eser Online & Marketing? Dit deed ik allemaal fout!
14:10 - 14:30 Camille Oostwegel sr. & Camille Oostwegel jr.  Familiebedrijven en opvolging
14:40 - 15:00  James Leliveld & Ger Penders Samenwerkingsvormen: samen spelen, samen delen
15.10 - 15.30 Frank Lindner Drink Trends 2019 - Reasonable drinks
15.40 - 16.00  Frank Lindner Food Trends 2019 - Go beyond, or go home
16.20 - 16.40 Gedeputeerde Ger Koopmans Uitreiking Meest Markante Horecaondernemer Limburg
17:00 - 17.20 Joop Wolters Houd van je mensen dan houd je ze
17.30 - 18.00 Uitreiking Columbus Trophy Uitreiking Columbus Trophy
18.15 - 18.45 Uitreiking Meest Gastvrije Standhouder Uitreiking Meest Gastvrije Standhouder
     
 
DINSDAG 9 OKTOBER
     
Tijdstip Invulling Titel
11.20 - 11.40 Yu Mey Kwee & Giles Gryseels De Craft Beer Revolutie
12.00 - 12.30 Hans Glandorf De Maltezer Biermasterclass 
12.40 - 13.00 Yves Mullenders Waarom ondernemen net een marathon is
13:20 - 13:40 James Leliveld & Ger Penders Optimalisatie van bedrijven
14:00 - 14:20 Maarten Meurs Van Nederlands Restaurant naar Internationale Franchise
14.40 - 15.00 Joey Bloemendal  De Kansen van delivery voor Restaurant markt
15.20 - 15.40 Noud Swinkels & Gijs Swinkels Family Matters at Bavaria
16:00 - 16:20 Aart Eskes Creëer een ultieme koffiebeleving voor je gast!
16.40 - 17.00 James Leliveld & Ger Penders Koop en verkoop onderneming
17.20 - 17.40 Pim Horio Good, Clean and Fair
     
 
WOENSDAG 10 OKTOBER
     
Tijdstip Invulling Titel
11.20 - 11.40 Maurice Rijnders Verbeter je hospitality met de nieuwe AVG
12.00 - 12.30 Hans Glandorf De Maltezer Biermasterclass  
12.40 - 13.00 Ria Joosten & Freek Joosten Familiebedrijven en opvolging
13.20 - 13.40 Roger Haan De Trendanalyse: Echtheid en Authenticiteit
14.00 - 14.20 James Leliveld  Huurprijswijziging
14.40 - 15.00 Burgemeester Dieudonné Akkermans Limburgse streekgastronomie op een hoger plan
15.20 - 15.40 Ludo de Gruijter Van reactief naar proactief ondernemen met behulp van data
16.00 - 16.20 Luc Delahaye  Ziek, zwak en misselijk